چگونه مکالمه روان انگلیسی را خیلی سریع در عرض 3-2 ماه  یاد بگیریم؟

آیا سالها انگلیسی را در مدرسه و آموزشگاههای زبان و دانشگاه مطالعه کرده اید کرده اید، اما هنوز نمی توانید انگلیسی را روان صحبت کنید.

آیا میتوان در عرض3-2 ماه زبان انگلیسی خود را متحول کرد؟

بله می توان، اما باید روش صحیح را در پیش گرفت.

روش صحیح آموزش زبان انگلیسی همان روشی است که یک کودک زبان مادری خود را بسیار روان بدون اینکه لیست های فراوانی از لغات یا کتاب های گرامر بخواند یاد میگیرد.

بله درست حدس زدید شما برای یادگیری موثر زبان انگلیسی نباید لیست های فراوانی از لغات و کتاب های گرامر بخوانید.

خواندن لیست هایی از لغات هیچ ارزشی ندارد زیرا به زودی فراموش می شوند و همچنین نمی توانید از آنها در مکالمات خود استفاده کنید.همچنین خواندن گرامر باعث میشود که در حین مکالمه به ساختار گرامری جملات خود فکر کنید و این از سرعت شما در مکالمه می کاهد و اجازه نمی دهد اتوماتیک وار صحبت کنید.

کلید اصلی آموزش مکالمه روان هم شنیدن است .بله شنیدن مکالمات انگلیسی آن هم به دفعات بسیار زیاد، شما باید مانند یک کودک زبان را از طریق شنیدن یاد بگیرید.برای این امر چون ما در محیط انگلیسی زبان نیستیم نیاز به منابع مناسبی جهت گوش دادن داریم.

سیستم بسیار معروف و محبوب آموزش زبان انگلیسی effortless English بر همین اساسی که توضیح دادم به آموزش زبان انگلیسی می پردازد.

مبتکر این روش منابع بسیار ارزشمندی را که شامل صدها ساعت آموزش زبان انگلیسی بر اساس این روش می باشد را به همراه پی دی اف متن آنها تهیه کرده است.

این سیستم موثرترین سیستم آموزشی است که تاکنون جهت آموزش زبان انگلیسی ارائه شده است.

منابع کامل سیستم effortless English که تمام پک های آموزشی این سیستم را شامل میشود در زیر ارائه میشود.

دقت کنید در هیچ کجا همه این منابع را یکجا نمی توانید تهیه کنید. بسیاری فقط پک اول را تحت مجموعه effortless english با قیمت بالا به فروش می رسانند.

 

  1. Effortless English-New method learning English
  2. Effortless English - Flow English
  3. Effortless English - Success Business Lessons
  4. Effortless English Podcast
  5. Power English
  6. Learn Real English Conversations

هر کدام از این پک ها به تنهایی شامل صد ها ساعت فایل های صوتی مکالمات روزمره و واقعی انگلیسی زبانان، داستان های انگلیسی کوتاه، داستان های هدفمندی که با سوالاتی که از شما می پرسد به صورت غیر مستقیم گرامر را به شما آموزش می دهد و فایل های صوتی که لغات را به شما آموزش می دهد ، همچنین فایل های  متنی می باشد. توضیحات بیشتر در مورد این سیستم آموزش زبان انگلیسی و پک های آموزشی در پست های دیگر این وبلاگ داده شده.

دقت کنید وقت خود را جهت خواندن کتاب های آموزش زبان انگلیسی و یا کتاب های گرامر هدر ندهید این کتاب ها فقط می توانند ریدینگ شما را تقویت کنند اما هرگز مکالمه و لیسنینگ و تلفظ و حتی دامنه لغات شما را تقویت نمیکنند.

از نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی هم استفاده نکنید، این نرم افزار ها فقط وقت شما را پای کامپیوتر هدر می دهند اگر دقت کرده باشید این نرم افزار ها کلاً شاید بیش از یک ساعت فایل صوتی هم در خود ندارند.

یادتان باشد کلید اصلی آموزش مکالمه روان،  شنیدن است که برای ما ایرانیها که در محیط انگلیسی زبان نیستیم تنها از طریق گوش دادن فراوان به فایل های صوتی که البته توسط انگلیسی زبانان تهیه و گویندگی شده( نه فارسی زبانان) و تلفظ و لهجه صحیح دارند امکان پذیر است.

جهت کسب اطلاع بیشتر از این سیستم به سایر پست های این وبلاگ در آرشیو موضوعی مراجعه کنید همچنین جهت پاسخ به سوالات شما می توانید با شماره تماس ۰۹۳۸۴۸۴۲۱۸۱ تماس گرفته یا با ایمیل 

zaban0098@yahoo.com

مکاتبه نمایید.

در صورت تمایل به خرید پک های این سیستم می توانید بر لینک  خرید مجموعه effortless English  کلیک کنید.که البته لازم به ذکر است که در این فروشگاه هر سه مجموعه بصورت کامل کامل، بر خلاف مجموعه های موجود در بازار عرضه می شود و با کیفیت اوریجینال، همچنین با قیمت بسیار مناسب و پایین، دیده شده متاسفانه بسیاری از فروشندگان یا مجموعه ناقصی که فقط شامل مجموعه شماره یک یا در حالات بهتر ۱و۲و۳ را ارائه می دهند فقط با حجم جند صد مگ آن هم در چندین سی دی یا دی وی دی برای افزایش قیمت مجموعه، البته در این فروشگاه که لینکش را هم به نام بوتیک زبان در پیوند های وبلاگ گذاشته ام مجموعه کامل با حجم حدود ۸ گیگ و شامل صدها ساعت فایل صوتی ارائه می شود. ( در این فروشگاه صحبت از تعداد سی دی یا دی وی دی نمی شود بلکه صحبت از حجم واقعی مجموعه می شود)

به تازگی هم که متاسفانه دیده شده مجموعه را البته فقط مجموعه شماره ۱ ذکر شده در بالا که فقط یک قسمت از چهار قسمت مجموعه Effortless English  می باشد را به نام خود آموز SLE آن هم با قیمت بسیار بالا به فروش می رسانند آن هم در ۴ سی دی که خودتان قضاوت کنید چقدر مجموعه ناقص است که در ۴ سی دی جا می شود، با سرچ خودآموز SLE در گوگل خودتان قضاوت کنید. بعد هم ادعا می شود نماینده SLE کانادا هستند و آدرس اینترنتی SLE را SelfLearnEnglish.com ذکر میکنند.خودتان ببینید آیا اصلاً همچنین سایتی وجود دارد!!!

 

نوشته شده توسط محمدپور  | لینک ثابت |